Vitajte v TernavSKI – snow academy!

ternavski-2016Lyžiarska a snowboardová škola TERNAVSKI – snow academy ponúka špičkovú rakúsku metodiku lyžovania v známych slovenských zimných strediskách: Tatranská Lomnica – SKI resort, Bachledova dolina – SKI Bachledka a Nový Smokovec – Jakubkova lúka.

Vyberáme pre Vás kvalitné zjazdovky a vleky, vhodné pre výuku dospelých a detí, začiatočníkov aj pokročilých, ako aj cenovo výhodné zľavy na lekcie. Všetci naši inštruktori vlastnia platný Preukaz učiteľa lyžovania a snowboardingu vydaný akreditovaným vzdelávacím zariadením SLA (Slovenskou lyžiarskou asociáciou) alebo asociáciou SAPUL, členkou medzinárodnej asociácie inštruktorov lyžovania ISIA.

Pod ich starostlivým a odborným vedením strávite na svahoch nezabudnuteľné chvíle, plné dynamického pohybu ale aj skvelej zábavy. Ak s lyžovaním začínate, budú Vašou oporou pri prvých oblúkoch, alebo to postavíme rovno na hrany a dáme Vám adrenalínové lekcie carvigu pre pokročilých na zjazdovke v Lomnickom sedle a v stredisku SKI Bachledka.

Pre lyžiarsku sezónu 2017/2018 sme pre vás pripravili nové služby: Požičovňa lyžiarskej a snowboardovej výstroje je vám dispozícii v Tatranskej Lomnici a v stredisku SKI Bachledka, kde Vás a Vaše ratolesti kompletne vystrojíme.

Mysleli sme aj na tých, ktorí chcú lekciami lyžovania potešiť svojich blízkych: DARČEKOVÉ POUKÁŽKY v nominálnej hodnote 5 €, 10 €, 20 €, 50 € alebo 100 € si môžete objednať tu alebo zakúpiť na hociktorom predajnom mieste školy.

Veselé Vianoce a šťastnú lyžovačku všetkým milovníkom snežných športov v sezóne 2017/2018!

Srdečne Vás pozývame do školy lyžovania a snowboardingu TERNAVSKI – snow academy!

Mgr. Vladimír Ternavský
riaditeľ