+421 905 903 058

Kto sme

Sme tím

Sme malá lyžiarska škola, ktorá ponúka súkromné aj skupinové hodiny – lyžiarske a snowboardingové lekcie. Veríme, že s nami získate jedinečnú skúsenosť, prežijete aktívne a efektívne svoj čas, ktorý prispôsobíme vašej úrovni, osobným cieľom a potrebám.

Sme Tím
Sme tím vysoko kvalifikovaných a skúsených inštruktorov so spoločným cieľom – podeliť sa s vami o našu vášeň pre snežné športy. Poznáme Tatranské strediská zvnútra aj zvonka a keďže máme dlhoročné skúsenosti so životom a prácou ako lyžiarski inštruktori, podelíme sa o ne s Vami. Všetci naši inštruktori hovoria viacerými jazykmi a sú flexibilní – hovoríme slovensky, česky, anglicky, nemecky, francúzsky, rusky a poľsky.

Naša filozofia
V TERNAVSKI veríme, že keď máte s nami lekciu lyžovania, mali by ste dostať službu šitú na mieru a to od miesta nášho stretnutia, až po zážitok na kopci. A čo znamená TERNAVSKI? Jednoducho – lyžiarska škola, ktorú založil a vybudoval vášnivý a vynikajúci lyžiar, pretekár – Vlado Ternavský z lásky k športu ❤️.

Prevedieme Vás lyžiarskym strediskom Tatranská Lomnica a Nový Smokovec, vystrojíme Vás, poradíme Vám najlepšie zjazdovky podľa počasia a snehových podmienok, dennej doby a Vašej športovej úrovni. Vyhnete sa tak nepríjemnostiam a pri dlhších opakovaných lekciách poskytneme výhodnejšiu cenu.

Príďte si zalyžovať
Je jedno, či si vyberiete súkromné lekcie, výučbu v malej skupinke alebo zorganizujete veľký viacdenný Lyžiarsky kurz. Poskytneme Vám našich inštruktorov, kvalitnú metodiku a starostlivý prístup ku každému jednému z vás. Čaká Vás skvelá lyžovačka, kopec zábavy a viditeľný pokrok o na vyššiu úroveň. Srdečne Vás pozývame.

Garantujeme Vám, že každá naša lekcia tvorí jeden ucelený proces výuky, v ktorom sa „niečo“ mení a vyvíja do novej a zvyčajne lepšej podoby 😉.